تصویب ارزیابی طرح ملی خدمات ویژه شهروندی “خوش” در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان تهران

در سی و دومین جلسه این ستاد که به ریاست استاندار محترم تهران و با حضور مسئولین و مدیران ادارات کل استان تهران و سایر اعضای ستاد اقتصاد مقاومتی برگزار شد، آقای مهندس محمدی قدیم ضمن تشریح طرح ملی خدمات ویژه شهروندی “خوش” مزایا و راهبردهای آن را مطابق با مفاد سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و در ادامه جلسه به بحث و بررسی این طرح پرداخته شد.
مدیر “خوش” از جمله مزیت های این  طرح را کاهش تردد در تهران معرفی کرد که به نوبه خود نقش اساسی در کاهش آلودگی هوا دارد و نیز شفاف سازی نظام قیمت گذاری خدمات که به دلیل تنوع و گستردگی خدمات و عدم نظارت کافی با کاستی هایی همراه هست. همچنین امکان دسترسی عادلانه آحاد مردم به انواع خدمات که از مفاد سیاست های اقتصاد مقاومتی نیز هست.
با اجرایی شدن “خوش” در تهران بزرگ مردم می توانند تمامی خدمات مورد نیاز خود را به صورت نیابتی توسط “خوش” انجام دهند و نیازی به حضور فیزیکی در سطح شهر و حتی خارج از آن ندارند.
خدمات ویژه شهروندی “خوش” دارای بزرگترین چرخه تامین و توزیع کالا و خدمات در ایران است که در دو بعد خدمت رسانی به مردم و نیز کارشناسان مرکز تماس عمومی به اشتغالزایی پرداخته است که از دغدغه های اصلی اقتصاد مقاومتی می باشد.
در پایان این جلسه به دستور جناب آقای دکتر هاشمی استاندار محترم تهران کمیته ویژه ارزیابی “خوش” تشکیل شد تا اقدامات لازم برای اجرایی شدن آن شروع شود.

photo_2017-09-14_09-15-15

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *