امضای تفاهم نامه طرح ملی تکاپو با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزیرارتباطات

تفاهم نامه طرح ملی تکاپو ( برنامه توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار ) با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیرارتباطات، استاندار خراسان رضوی و نماینده گروه شرکت های همگامان به امضاء طرفین رسید.
پروژه گروه شرکت های همگامان یکی از 24 پروژه ای است که در این طرح و در راستای اشتغالزایی در استان خراسان رضوی اجرایی خواهد شد. مشارکت کنندگان بخش خصوصی در طرح تکاپو با سرمایه گذاری  320میلیارد تومانی پیش بینی میشود برای بالغ بر8000نفر اشتغال ایجاد نمایند.
گروه شرکت های همگامان به عنوان اولین دارنده پروانه تاسیس مرکز تماس عمومی از سازمان تنطیم مقررات و ارتباطات رادیویی و نیز منتخب چندین دوره واحد نمونه تولید و صادرات نرم افزار، در طرح ملی تکاپو حضور فعال داشته و علاوه بر استان خراسان رضوی در اجرایی کردن طرح فوق در سایر استان ها نیز مشارکت داشته و خواهد داشت.
شرکت همگامان به منظور نیل به اهداف ذیل مراکز تماس توزیع یافته با پایگاه داده متمرکز با امکان پشتیبانی در مواقع بحران خود را  قبلا در شهرهای شبستر( آذربایجان شرقی)، زواره (استان اصفهان) احداث و به بهره برداری رسانیده و درصورت فراهم بودن بسترهای فنی مناسب  و عدم وجود هر مانع احتمالی دیگر، مراکز خود را در برخی مناطق دیگر از جمله استانهای لرستان یا ایلام، گیلان، فارس، هرمزگان یا بوشهر، کرمان توسعه خواهد داد.
– تمرکز زدایی مراکز تماس از تهران بزرگ به مناطق کم برخوردار با هدف پیشگیری از مهاجرت به تهران و اثرات آن در کاهش ترافیک درون شهری و حفاظت از محیط زیست  و کاهش آلودگی هوا
– کاهش بهای تمام شده خدمات مراکز پاسخگویی
-ایجاد اشتعال پایدار و توسعه کسب و کار در مناطق کم برخوردار

photo_2017-04-04_13-32-51

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *