همگامان در یک نگاه

شركت مهندسی شبكه و فناوری اطلاعات همگامان در سال 1383، با تلاش گروهی از متخصصین صنعت فناوری اطلاعات در شهر تبریز تاسیس شد و برای پاسخ‌گویی به نیازهای مرتبط با فناوری اطلاعات شركت‌ها و سازمان‌های مختلف، تولید نرم‌افزارهای اداری، مالی و بازرگانی و ارایه‌ی مشاوره، طراحی و اجرای پروژه‌های مهندسی شبكه و امنیت اطلاعات را به عنوان فعالیت اصلی خود برگزید. تنوع و گستردگی در سبد محصولات شركت همگامان، این امكان را در اختیار شركت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌دهد تا نرم‌افزارهای مورد نیاز و بسترهای سخت‌افزاری آن‌ها را به صورت كامل از طریق این شركت تامین نمایند.

 • نام: مهندسی شبکه و فن آوری اطلاعات همگامان
 • زمینه‌های فعالیت شرکت: مهندسی شبکه – راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری گسترده – ارائه پهنای باند بر روی بستر WIFI
 • تولید نرم افزارهای آماده و بسته بندی و نرم افزارهای سفارش مشتری
 • تولید نرم افزارهای SaaS
 • ارائه راهکارهای ارتباطاات یکپارچه
 • ارائه خدمات تخصصی مرکز تماس
 • شماره ثبت شرکت: 17083 در تاریخ 1383/09/28 در تبریز
 • دارای پروانه ارائه خدمات مرکز تماس
 • به شماره 600/100 صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
 • دارای پروانه عرضه خدمات اینترنت (ISP) به شماره 158-10-11 صادره از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
 • دفتر تهران: شیخ بهایی جنوبی – بلوار آقاعلیخانی – بلوار گلستان – ١٢متری سوم – پلاک ٣ – تلفن: ۰۲۱٨٨٦٠٠١٧٠
 • مرکز تماس: شهرک سرمایه گذاری خارجی – کیلومتر ۱۰جاده تبریز مرند – خیابان اوپک – واحد ۱۰۰
 • تلفن: 1612
 • تلفن: ۰۴۱۳۳۳۷۸۶۳۷ – ۰۴۱۳۲۴۶۶۵۴۶
 • فکس: ۰۴۱۳۳۳۴۵۹۰۶
 • ایمیل: info@partners.ir
 • وب سایت: http://www.partners.ir
رزومه همگامان

شرکت مهندسی شبکه و فناوری اطلاعات همگامان (سهامی خاص) در آذرماه سال 1383 با هدف ارائه راهکارهای مبتنی بر صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات و با تکیه بر بیش از 15 سال تجربه حرفه‌ای بنیانگذاران خود آغاز به فعالیت نمود.

مؤسسین این شرکت بر اساس تجربه و دانشی که در زمینه فعالیت‌های IT در پروژه‌های بزرگ ملی کسب کرده بودند، از ابتدا برنامه‌های خود را مبتنی بر ایجاد شرکتی کاملا حرفه‌ای و تخصصی قرار دادند.

تا کنون و در کمتر از 7 سال، به بیش از 500 واحد سازمانی خصوصی و دولتی در زمینه های ارائه راهکارهای:

سیستم یکپارچه اطلاعات مدیریت منابع با استفاده از نرم افزارهای اتوماسیون مالی و اداری همگامان
سیستم یکپارچه ارتباطات در برگیرنده راهکارهای VOIP، ویدئوکنفرانس، وب کنفرانس و …
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی انواع شبکه‌های کامپیوتری، تامین ارتباطات داده ای با بهره‌مندی از بزرگترین زیرساخت مخابراتی بی‌سیم بخش خصوصی در شمالغرب کشور، استقرار سیستم‌های نظارت الکترونیکی مبتنی بر شبکه
واگذاری اینترنت پرسرعت با تکنولوژی WiMAX، Wifi
مدیران و کارکنان این شرکت همواره شاخص‌ترین عوامل موفقیت در این صنعت را که شامل تکنولوژی، محصول و بازار می‌باشند به دقت مورد توجه قرار داده، مشتری مداری و توجه به بهبود پایدار در وضعیت خدمات پس از فروش را سرلوحه وظایف خود قلمداد میکنند و همواره آموزش مستمر کارشناسان خود را، بعنوان پیش نیاز ارائه خدمات برتر و راهکارهای جامع (Total Solution) با تکنولوژی نوین دنیای فناوری اطلاعات و همچنین بعنوان یکی از پارامترهای اساسی حضور موفق و موثر در بازار بطور جدی دنبال می‌نمایند.

شرکت همگامان در راستای رسیدن به اهداف فوق، گام‌های اساسی در توسعه ارتباط با مراکز آموزش عالی و کارگروه‌های تخصصی در کشور و خارج از کشور برداشته و امیدوارم هستیم با خوشفکری، تدبیر و همکاری مدیران و کارشناسان فنی و کاربران بتوانیم در ایجاد تحول مثبت در این صنعت نقش اساسی ایفا نماییم.

شروع

شرکت مهندسی شبکه و فنآوری اطلاعات همگامان فعالیت خود را در فضایی 50 متری واقع در طبقه چهارم یکی از مجتمع‌های تجاری مرکز شهر تبریز شروع کرد. مؤسسین شرکت همگی نیروهایی جوان بودند و شبانه روز جهت اخذ پروژه‌های متعدد در سطح کشور تلاش کردند و موفق شدند تیمی کوچک از افراد متخصص را گرد هم جمع نمایند. آنها تمام تلاش و انرژی خود را در این کسب و کار متمرکز کردند و تمامی سود ناشی از فعالیت‌های خود را جهت ارتقاء و توسعه فعالیت‌های شرکت سرمایه گذاری نمودند.

شروع
در ادامه

به مرور زمان و طی تقریبا 10 سال فعالیت، آنها توانستند فضای کسب و کار خود و نیروهای کاری خود را افزایش دهند به طوریکه در حال حاضر دفاتر تهران، تبریز و مرکز تماس و مجتمع تولیدی شرکت واقع در شهرک سرمایه گذاری خارجی فعال شده که بالغ بر 1500 متر مربع فضا و بیش از 80 پرسنل را جای میدهد. در این مدت، این شرکت موفق به تهیه و تولید محدوده وسیعی از محصولات جهت رفع نیاز های شرکتهای بخش خصوصی و دولتی و همچنین ارائه سرویس های متعدد در این زمینه گردیده است.

در ادامه
شبکه و زیر ساخت

در زمینه شبکه و زیر ساخت، شرکت فعالیت خود را با طراحی و پیاده سازی شبکه های LAN بزرگ همانند شبکه دانشگاه صنعتی سهندو اجرای پروژه های ملی مانند کارت هوشمند ملی سوخت در شمالغرب کشور، طراحی و اجرای شبکه پرداخت الکترونیکی بهای سوخت با بانک ملت و ده ها پروژه دیگر، گردیده است. در حال حاضر، شرکت یکی از بزرگترین زیر ساختهای مخابراتی بخش خصوصی کشور در شمالغرب کشور را در اختیار دارد، و بیش از 200 شرکت و کارخانه در بخش خصوصی و دولتی، از خدمات پهنای باند اینترانت و اینترنت ارائه شده در این بستر بهره برداری میکنند. شرکت در اکثر شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی دکل نصب کرده و از طریق همین دکل ها اینترنت و اینترانت به مشتریان ارائه می نماید.

شبکه و زیر ساخت
تولید نرم افزار

در حوزه تولید نرم افزار، شرکت بسته‌های نرم افزاری متعددی بصورت بسته بندی و همچنین به سفارش مشتریان تولید و ارائه نموده است. یکی از حوزه‌ها، تولید نرم افزارهای MIS و ERP برای شرکت‌ها تولیدی کوچک، متوسط و بزرگ است که در این زمینه بسته‌هایی نظیر حسابداری مالی، دریافت و پرداخت، حقوق و دستمزد و پرسنلی، انبار و حسابداری انبار، خرید و فروش، برنامه‌ریزی تولید و بهای تمام شده را تولید نموده است. فناوری مورد استفاده در تولید این بسته‌های نرم افزاری مبتنی بر تکنولوژی‌های مایکروسافت بوده و بصورت Client-Server تولید شده اند. همچنین جهت ارتقاء تکنولوژی، پروژه‌هایی جهت پیاده‌سازی محصولات در بستر وب تعریف شده است. تولیدات جدید شرکت بر مبنای معماری SaaS قرار داده شده و بصورت تحت وب پیاده سازی شده‌اند. واحد تولید شرکت بیشتر از روش‌های Agile و اصطلاحاً چابک جهت تولیدات خود در فازهای مختلف چرخه تولید نرمافزار بهره برداری می‌کند. از جمله آخرین تولیدات شرکت، سامانه محاسبه و وصول آنلاین عوارض خودرو شهرداری‌هاست، که خدمات را بصورت برون سپاری از طریق دفاتر پیشخوان و دفاتر پستی سراسر کشور ارائه می نماید. همچنین شرکت موفق شده خدمات و نرم افزارهای خود را به کشورهای افغانستان و آذربایجان صادر نماید. یکی از پروژه‌های شرکت، ارائه راهکار‌های مدیریت اطلاعات به شرکت پیمان آیس کریم افغانستان بوده که در این پروژه موفق گردیده است، روال‌های کاغذی و کتابی دفتر را به سیستم کاملا مکانیزه تبدیل نماید.

تولید نرم افزار
سیستمهای ارتباطات یکپارچه

شرکت با راهکاری بسیار اقتصادی و قوی به بازار دولتی کشور نیز ورود پیدا کرد. این راهکار شامل سیستمهای ارتباطات یکپارچه است که ماژولهای VOIP، ویدیو کنفرانس، وب کنفرانس، ایمیل سازمانی و سایر سرویس های مروبط به ارتباطات یکپارچه را شامل میگردد. برخی از مشتریان شرکت در این حوزه شامل وزارت کشور، استانداری اردبیل، استانداری سیستان و بلوچستان، استانداری کهکیلویه و بویر احمد، شهرداری تهران، گروه صنعتی ایران خودرو، شرکت پخش سراسری وابسته به گروه صنعتی شیرین عسل می باشند.

سیستمهای ارتباطات یکپارچه
اولین مرکز تماس بخش خصوصی کشور (CONTACT CENTER)

از جمله آخرین فعالیت‌های شرکت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، راه اندازی اولین مرکز تماس در کشور بوده است. این مرکز فعالیت خود را از اوایل سال 1393 آغاز نموده است. در حال حاضر امکانات سخت افزاری و نرم افزاری جهت ارائه 300 خط E1 و همچنین ایجاد اشتغال برای بیش از 500 اپراتور را دارا می‌باشد. این مرکز قادر است خدمات مرکز تماس را برای تمامی واحدهای بخش دولتی و خصوصی ارائه نماید و همچنین بعنوان مرکز تماس معین تهران، جهت دریافت تماس‌های اضافی یا در زمان‌های بروز حوادث غیر مترقیه تعیین گردیده است. در حال حاضر به عنوان مرکز تماس سامانه مالیات بر مشاغل خودرو سازمان امور مالیاتی تعیین شده و به بیش از 6000 دفتر پیشخوان در سراسر کشور از طریق شماره 5 رقمی 04121321 و همچنین سامانه تیکتینگ تولیدی در واحد نرم افزار شرکت، پاسخ می‌دهد.

اولین مرکز تماس بخش خصوصی کشور (CONTACT CENTER)
خدمات ویژه شهروندی(خوش)

گروه شرکت‌های همگامان، اولین مرکز تماس بین‌المللی کشور در قالب اجرای طرح دانش‌بنیان خدمات ویژه شهروندی (خوش)، پاسخگوئی به نیازهای هموطنان عزیز را در حداقل زمان ممکن، با بهترین کیفیت، سرعت، امنیت و با پشتیبانی و خدمات پس از فروش مناسب در اولویت فعالیت‌های خود قرار داده است. خوش با شماره تماس 1612 بدون کد از سرسر کشور و سایت خوش، همانند یک پل ارتباطی بین درخواست کنندگان خدمات و تأمین کنندگان خدمات ایفای نقش خواهد کرد. خدمات نیابتی به عنوان یکی از خدمات قابل ارائه به شهروندان ایرانی داخل و خارج از کشور از جمله اقدامات مهم در بستر خوش می‌باشد. منظور از خدمات نیابتی خدماتی است که انجام آن، ضرورتی به حضور فیزیکی خدمت گیرنده در محل نبوده و برون‌سپاری آن بصورت نیابتی به شخص ثالث امکان پذیر می‌باشد. مشتریان خوش می‌توانند برای ثبت درخواست خود به سایت خوش مراجعه نموده و از روند درخواست خود مطلع شوند.

خدمات ویژه شهروندی(خوش)

پروژه ها

پروژه ها با موضوع مرکز تماس
 • ارائه خدمات مرکز تماس گروه صنعتی سایپا بر روی شماره تماس 096550
 • مركز تماس سامسونگ كره در ايران
 • مركز تماس آب منطقه اي تهران
 • مركز تماس خروجي شركت ايده گزين ارتباطات روماك با نام تجاري اسنپ بعنوان بزرگترين تاكسي آنلاين كشور
 • ارائه خدمات مرکز تماس پروژه مالیات بر مشاغل خودرو سازمان امور مالیاتی کشور و ارائه خدمات پشتیبانی به بیش از 6000 دفتر پیشخوان و پستی سراسر کشور
 • ارائه خدمات پاسخگوئی مرکز تماس طرح رجیستری موبایل
 • ارائه خدمات مرکز تماس 118 استان آذربایجان شرقی
 • ارائه خدمات مرکز تماس بانک پارسیان
 • ارائه خدمات مرکز تماس به پروژه خوش شرکت همگامان از طریق شماره 1633
 • ارائه خدمات مرکز تماس به پروژه سامانه محاسبه و وصول آنلاین عوارض خودرو همگامان
پروژه های با موضوع نرم افزار های مالی ،اداری ،تولیدی
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری ، بازرگانی ، تولید ،بهای تمام شده در شرکت تراکتور سازی ارومیه (شهرک صنعتی ارومیه – در این مجموعه، راهکارهای شرکت همگامان جایگزین نرم افزارهای شرکت همکاران سیستم شده است)
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری ، بازرگنی ،تولید،در شرکت آذر نوش شرق (تولید کننده محصولا ت لبنی کوهساران در شهرک شهید سلیمی در این مجموعه راهکار همگامان جایگزین نرم افزارهای مهر گردیده است)
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری ، بازرگانی در شرکت سوت ایچ (تولید کننده محصولات لبنی سوت ایچ در شهرک شهید سلیمی)
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی، اداری ، بازرگانی ،تولید در شرکت آهنگر فنآوران (شهرک شهید رجایی)
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری ، بازرگانی ، تولید در شرکت آکپا ایان کیش (شهرک سرمایه گذاری خارجی)
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری در سازمان امور شهدا و ایثارگران استان آ.شرقی(در این پروژه محصولات همگامان جایگزین محصولات همکاران سیستم شده است)
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری ، بازرگانی ،تولید در شرکت آذر شیرانه(تولید کننده محصولات لبنی در شهرک صنعتی عالی نسب)
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ،اداری ،بازرگانی ،تولید در شرکت نگین دانه غرب(تولید کننده خوراک دام و طیور شهرک شهید سلیمی)
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری ، بازرگانی ،در شرکت ساوالان شکوه
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری ، بازرگانی در شرکت اشکان گاز
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی ، اداری ، بازرگانی در شرکت میکروب زدا براق
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی، اداری در شرکت تعاونی مسکن بهداشت و درمان تبریز
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی، اداری در شرکت تعاونی مسکن خدمات صنعتی تراکتور سازی ایران
 • استقرار راهکار سیستمهای یکپارچه مالی، اداری ،بازرگانی در شرکت اکین کود آذران(تولید کننده منسوجات نبافته در شهرک صنعتی مصالح) و ….
پروژه های با موضوع سیستم یکپارچه ارتباطات
 • استقرار سیستم یکپارچه ارتباطات و Virtualization در دانشگاههای پیام نور استان تهران
 • استقرار سیستم یکپارچه ارتباطات در وزارت کشور و کلیه استانداریها و برخی از فرمانداریهای کشور
 • استقرار سیستم یکپارچه ارتباطات در سازمان فنآوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران
 • استقرار سیستم یکپارچه ارتباطات در شرکت برق منطقه ای آذربایجان
 • استقرار سیستم voip در سازمان عمران شهرداری تبریز،شرکت فیال بتن و …
پروژه های با موضوع مهندسی شبکه، ارتباطات بی سیم، استقرار IP Camera، امنیت اطلاعات
 • طراحی و اجرای ارتباطات بی سیم برای وزارت آموزش و پرورش در تهران
 • اجرا و پشتیبانیارتباطات بی سیم برای سرپرستی بانکهای ملی استانهای آذربایجانشرقی و غربی
 • اجرای شبکه VPN برای کلیه شعب بانک تجارت ، بانک تات ، موسسه مالی اعتباری ایرانیان و حکمت ایرانیان مستقر در کلانشهر تبریز
 • اجرا و پشتیبانی ارتباطات بی سیم برای گروه داده ورزی سداد آ.غربی (بانک ملی استان آذربایجان غربی)
 • طراحی ،اجرا و پشتیبانی ارتباطات بی سیم و IP Camera برای سازمانها و مناطق تحت پوشش شهرداری کلانشهر تبریز و پشتیبانی آنها
 • طراحی ، اجرا و پشتیبانی بی سیم پروژه های موسسه عاشورا در محدوده شمالغرب کشور
 • اجرای ارتباط بی سیم در واحدهای تحت پوشش سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس
 • طراحی ،اجرا و پشتیبانی ارتباطات بی سیم و استقرار سیستم نظارت الکترونیکی با IP Camera در سازمان عمران شهرداری تبریز
 • طراحی و اجرای شبکه LAN ،بی سیم ، امنیت شبکه دانشگاه صنعتی سهند
 • مدیریت اجرا و پشتیبانی سامانه کارت هوشمند سوخت شمالغرب کشور IP Camera مربوط به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران
 • اجرای پروژه پرداخت الکترونیک بهای سوخت مربوط به شرکت یاس ارغوان از شرکتهای اقماری بانک ملت
 • طراحی و اجرای شبکه LAN دانشگاه محقق اردبیلی
 • طراحی و اجرای شبکه بی سیم و تامین ارتباط داده ای مابین واحدهای تحت پوشش دانشگاه تبریز و نگهداری آن
 • طراحی و اجرای شبکه بیش از 140 ساختمان سازمان آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی
 • طراحی و اجرای شبکه بی سیم و تامین ارتباط داده ای مابین واحدهای تحت پوشش شرکت توزیع برق تبریزو استان آ.ش و نگهداری آن
 • طراحی و اجرای ارتباطات بی سیم مجموعه موسسه مالی و اعتباری ایرانیان
 • طراحی و اجرای شبکه ، ارتباطات بی سیم ،IP Camera،voip، مجموعه شرکت آکپا ایران کیش
 • طراحی و اجرای شبکه ، ارتباطات بی سیم ،IP Camera،voip مجموعه گروه صنعتی فولاد مهر سهند
 • طراحی و اجرای شبکه ،ارتباطات بی سیم ، IP Camera،voip مجموعه شرکت فیال بتن و ….
پروژه های با موضوع اینترنت پرسرعت Wifi و WiMAX
 • بیش از 50 واحد صنعتی در شهر صنعتی شهید سلیمی از جمله : فولاد ناب ، فولاد مهر ، سوت ایچ ،آرد بهاران ،کیوان نور، کرال آذربایجان،….
 • بیش از 50 واحد صنعتی در مسیر جاده تبریز –تهران از جمله : داروسازی زهراوی ، سرین آپ ، خوشگوار ،شیرین تک ،…
 • بیش از 50 واحد صنعتی در مسیر جاده تبریز – مرند از جمله : انبارهای کالای قدس ، ایران خودرو نمایندگی شریف پور ، ایران خودرو دیزل ،نیرو سهند ،رنا ، آمیکو ، کابل وران ،حمل و نقل پتروشیمی….
 • بیش از 50 واحد صنعتی در مسیر جاده تبریز – آذرشهر از جمله : تناوب ، هواسازان ، بهاران تغذیه ، دشت آذر نگین ،کشت و صنعت پیاذر و …
 • بیش از 10 واحد صنعتی در شهرک صنعتی مصالح از جمله : آذر آبادگان ، اکین کود آذران و …
 • بیش از 20 واحد صنعتی در شهرک صنعتی چرمشهر
 • بیش از 20 واحد صنعتی در شهرک صنعتی عالی نسب (پاک)
 • بیش از 10 واحد صنعتی در شهرک سرمایه گذاری خارجی و ….
قراردادها
 • وزارت کشور
 • شرکت صنایع مخابراتی راه دور ایران (سامانه هوشمند سوخت شمالغرب کشور)
 • سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور کشور
 • سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تهران
 • بانک ملی سرپرستی استان آذربایجان غربی (داده ورزی سداد آغ)
 • یاس ارغوان – بانک ملت (پروژه پرداخت الکترونیک بهای سوخت)
 • دانشگاه محقق اردبیلی
 • شرکت ارتباطات مبین نت
 • دانشگاه صنعتی سهند
 • دانشگاه تبریز
 • دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز
 • شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی میاندوآب
 • اداره کل ثبت احوال استان آذربایجان شرقی
گواهینامه ها، افتخارات و تقدیر نامه ها